Krąg Biblijny

„Żywe bowiem jest słowo Boże, skuteczne i ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca.”
                                                                                                           (Hbr 4, 12)

„Słowo Boże nie jest o kimś kiedyś, ale o nas teraz”, dlatego w naszej parafii powstała grupa, która spotyka się na wspólnym rozważaniu
Pisma Świętego. W każdy czwartek o godzinie 19.00 w Salce Parafialnej, prowadzone są spotkania na których skupiamy się na niedzielnej Ewangelii, pogłębiamy swoją wiedzę i umacniamy wiarę.

Wydaje Ci się, że nie jesteś gotowy? Myślisz, że Krąg Biblijny nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego!!! Przyjdź i sam się przekonaj.

ZAPRASZAMY!!!

Opiekunem grupy jest ks. Przemysław Pankowski.