I Komunia Święta


Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka i dla jego rodziców szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. Eucharystia wraz z komunią świętą jest niezwykłym darem Boga, który pragnie być pokarmem dla człowieka już tu, w wymiarze życia doczesnego. Los każdego z nas w dużej mierze zależy od tego, czym się karmimy na co dzień. Ważna jest zdrowa żywność dla naszego ciała, ale jeszcze ważniejsze jest to, czym karmimy nasz umysł i nasze serce.

W naszej parafii spotkania dla dzieci i rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbywają się co niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.

Komunia w 2020 roku odbędzie się w III niedzielę maja, tj. 17 maja o godz. 12:00.

Odpowiedzialnym za przygotowanie dzieci jest ks. Przemysław Strzelczak.

Można przynosić do kancelarii parafialnej albo bezpośrednio po mszy  do księdza Przemka Strzelczaka świadectwa chrztu dzieci, które zostały ochrzczone w innej parafii niż Kramsk.