I Komunia Święta


 

Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka i dla jego rodziców szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. Eucharystia wraz z komunią świętą jest niezwykłym darem Boga, który pragnie być pokarmem dla człowieka już tu, w wymiarze życia doczesnego. Los każdego z nas w dużej mierze zależy od tego, czym się karmimy na co dzień. Ważna jest zdrowa żywność dla naszego ciała, ale jeszcze ważniejsze jest to, czym karmimy nasz umysł i nasze serce.

Terminy I Komunii w 2022 roku:

 tradycyjny termin (3 Niedziela w maju) 15.05.2022

W razie obostrzeń lub zaistniałych innych okoliczności poinformujemy o dodatkowych terminach pod koniec 2021 roku.

W naszej parafii spotkania dla dzieci i rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbywają się co niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.

Odpowiedzialnym za przygotowanie dzieci jest ks. Wiktor Ignaczak